Pet Rescue Saga

Pet Rescue Saga Oyunu Hakkında

Oyun oynamayı sevenler için hem eğlenceli hem de zeka gerektiren bu oyun oldukça iyi bir seçim olacaktır. Oyunu oynamak isteyenler tek kişi olarak veya arkadaşları ile birlikte de bu oyunu oynamanın keyfini yaşayabilirler. Oyun içerisinde bloklar ile saklanmış olan hayvanların hayvan hırsızları elinden kurtarılması gerekir. Hayvanlardır oyun içerisinde bloklar ile kötü hayvan hırsızları tarafından kapatılmış durumdadır. Onların zarar görmemesi doğru hamleler yaparak onları bulundukları blokların içerisindeki kurtarmak gerekiyor. Bunun için sınırlı hamle sayısının doğru var dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Düşünerek hareket edilmesi daha fazla hayvanın kurtarılmasını sağlayacaktır. Bu sayede skorda yükselecek ve oyunda daha iyi sonuçlar almış olunacaktır. Oyunu oynarken blokların ortadan kalkması için aynı renklerde olan en iki bloğun yan yana getirilmesi gerekir. Bu sayıda üç veya daha fazla olarak da ayarlanabilir. Bu sayede daha hızlı bir şekilde bloklar yok olacak ve içerlerinde kapalı kalmış olan hayvanlarda kurtulmuş olacaktır. Oyun içerisinde bulunan güçlendiricilere ulaşılması halinde daha fazla bloğun yok olması sağlanır. Bu bulmaca oyununda zamanla daha iyi sonuçlar ve skorlar yapmak mümkündür.

Arkadaşlarla oynanarak kimin daha iyi sonuç alacağı da ölçülebilir. Bu şekilde daha zevkli bir şekilde arkadaşlarında katılımı ile oyunun keyfi çıkartılabilir. Oyundaki güçlendiricilere ulaşmak daha hızlı bir şekilde oyundaki hayvanları kurtarmaya yardımcı olmaktadır. İsteyen herkes oyunu ücretsiz olarak indirerek vakit kaybetmeden oynamaya başlayabilir. Oyunda ilerledikçe daha da zorlaşan hamleler ile saatlerce bulmaca çözerek zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunu indirirken veya oynarken herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ancak oyunda hamleleri geliştirici veya puan arttırıcı öğeler için ücret istenme durumu söz konusu olabilir. Bunun için doğru hamleler yapılarak bu gibi yardımlara gerek kalmadan da oyunda hayvan hırsızlarının elinde bulunan sevimli hayvanlar kurtarılabilir. Hırsızların elinde olan sevimli köpüşler, domuzcuklar ve tavşancıkları kurtarmak için yapacağınız her hamlede doğru bir hareket yaparak onlara yaklaşmalı ve onları en hızlı şekilde kurtarmalısınız.

Sevimli hayvanların kurtarılmasını isteyen herkes bu oyunu zevkli bir şekilde istediği her zaman uygulamayı indirerek oynamaya başlayabilir. Oyun içerisinde bulunan hayvan kurtarma seviyeleri iki haftada bir yenilenerek yeni hali ile oyuna daha fazla ilgi duymanız sağlanır. İnternete başladığınızda oyun üzerinden diğer oynayan kişileri görmeniz ve izleyebilmeniz için liderlik tahtası verilir. Bu şekilde merak ettiğiniz kişilerin oyunlarını da kolayca takip edebilirsiniz. Oyuna devam ederek daha fazla kilidi açılan güçlendirici ve patlayıcıya sahip olabilirsiniz. Oldukça zevki olan bu oyunu seviyenizi temizleyerek saatlerce oynamaya devam edebilirsiniz. Herkesin severek oynayabileceği ve çözüm üreterek sonuca daha fazla hayvanı kurtararak gidebileceği bir oyundur. Her yaştan oyun severlerin birleştirme yaparak blokları temizleyeceği zevkli ve oldukça ilgi çekici bir hayvan kurtarma oyunudur.

Yorum Yap

Lisans:
Ücretsiz
İndirilme:
2,923
Eklenme Tarihi:
15.10.2015 11:05:24
Puanla: