Frozen Free Fall

Frozen Free Fall Oyunu Hakkında

Bulmaca oynamak isteyenler için Disney’in en güzel bulmaca oyunlarından biridir. 650 seviye sayesinde devamlı olarak yeni seviyelerde yarışmanın keyfini bu oyun ile çıkartabilirsiniz. Disney’in frezon filminden esinlenerek hazırlanmış bu oyunda farklı objeler ile oyunda bulmaca çözülerek seviyede ilerleme yapılır. Aynı şekillerin eşleştirilmesin şeklinde ilerleme kaydedilir ve bu şekilde daha iyi puanlar alınır. Sevdiğiniz karakterlerdeki bu oyunda birlikte oynayarak buzlarda kaydırma yaparak aynı öğeleri birbiri ile eşleştirmeyiz gerekir. İlerledikçe farklı mevsimlere göre oyuna devam edebilir ve daha eğlenceli bir şekilde oyunu devam ettirebilirsiniz. Oyun içerisinde her seviyede farklı objelerin birbiri ile eşleştirilmesi gerekiyor. Bu şekilde daha iyi puanlar alarak oyunu tamamlayıp bir üst seviyeye geçilmektedir. Oyunu oynamaya devam ettikçe skorunuz yükselecek ve daha fazla yardımcı alabileceksiniz. Bu oyunu isteyen herkese ücretsiz olarak indirebilir ve istediğinde rahatlıkla oynayabilir. Oyun içerisinde sizden herhangi bir ücret talep edilmeden oyuna devam edebilirsiniz.

Bugün de ilerledikçe size yardımcı olacak unsurlara sahip olabilir ve bu şekilde oyunda daha da ileri gidebilirsiniz. Bunlar yükseldikçe zorlu görevleri ve eşleştirmeler ile doğru hamleler yaparak oyuna devam ettirmeniz gerekir. Bu şekilde en ileriye giderek oyunda en iyi skoru elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz film karakterleri ile birlikte buzlarla dolu bir yerde bu oyunu oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Bulmaca oyunu oynamayı sevenler için oldukça eğlenceli bir seçim olacaktır. Aynı objelerin birleştirilmesi için oyun içerisinde devamlı olarak buz üzerinde kaydırma yapması gerekir. Bu şekilde objeler birbirine yaklaştırılarak yan yana getirilir. Aynı objeler bir araya getirilerek daha fazla puan alınır ve bu şekilde oyunda ileri seviyelere gidilerek oyuna devam edilir. Oyun içerisinde alınacak olan oyuna yardımcı olacak unsurlar ile daha iyi puanlar alınarak oyunda ileri seviyelere gidilerek oyun daha da zevkli bir hala getirilir. İlerledikçe oyunda oynanacak olan mevsimlerde değişerek farklılık gösterir. Bu şekilde buzlar içinde veya güneşli yerlerde oyuna devam edilebilir.

Oyun Arendelle krallığında geçen bir bulmaca oyunudur. Krallık içerisinde sevdiğiniz karakterler ile oyunu oynayabilir ve bu şekilde onlarla birlikte daha ileri seviyelere giderek yeni seviyelerde daha eğlenceli şeylerle oyuna devam edebilirsiniz. Sevdiğiniz karakterlerle oyun oynamanın keyfini çıkartabileceğiniz oyunu telefonunuza indirdiğiniz de sorun yaşamadan rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. Seviyelerde ilerledikçe oyun daha da zevkli olmaya başlayacak ve ilerlemek için oyunda yapmanız gereken en hızlı şekilde objelerin aynı olanlarını bir araya getirmektir. Buz üzerindeki kaydırarak bunu çok hızlı bir şekilde yapabilir ve bu şekilde ilerlemeye ve seviyenizi yükseltmeye devam edebilirsiniz. Bu şekilde ilerleyerek geçebilecek 650 seviye olması da oyunda yeniliklerle karşılaşacağınız pek çok şansınızın olması demektir. Oyun her yaştan kişilerin severek oynayabileceği bir tarzda hazırlanmıştır.

Yorum Yap

Lisans:
Ücretsiz
İndirilme:
2,693
Eklenme Tarihi:
14.10.2015 11:48:42
Puanla: